Stánek H8 – Flash Services

Potřebujete ve vašem e-shopu trochu pomoci s logistikou? Rádi pomohou Flash Services! Stavte se na jejich stánku, dostanete i něco dobrého k jídlo a pití, ať se vám povídá příjemněji 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Flash Services je projektem společnosti VonTom s. r. o. Jsme ryze českou společností, která poskytuje komplexní logistické služby pro menší a středně velké podniky (fulfillment). Od roku 2015 stojíme za celou logistikou Feedo.cz a v poslední době se čím dál tím více zaměřujeme i na další malé a střední eshopy, s cílem nabídnout jim stejnou kvalitu služeb a podmínky, jaké mají velké společnosti.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

V našem logistickém centru v Praze Hostivaři nabízíme řešení pro všechny, včetně efektivního zajištění dopravy, obalových materiálů, etiketování, výdejního místa pro zákazníky a další služby přidané hodnoty a to od jednotek objednávek denně, až po tisíce s důrazem na rychlost a kvalitu zpracování.

My ve Flash Services dokáže díky velkým objemům koncentrovaných pod jednou střechou a sdílením zdrojů, snížit náklady na přepravu a obalové materiály a sdílením logistických procesů a standardizací, byť stále s ohledem na maximální možný individuální přístup, pak dokážeme optimalizovat i provozní náklady související s logistikou. Z našich skladů expedujeme cca 30 000 zásilek měsíčně, vychystáme a zabalíme kolem 200 000 položek měsíčně, zároveň jsou však našimi klienty i společnosti, které odešlou jednotky objednávek týdně.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Majitelé eshopů nebo menších výrobních společností, lidé zodpovědní za provoz, logistiku či finance a každý další, kdo by chtěl na logistice snížit své investiční i provozní náklady a příjemně se o tom pobavit.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

Kromě nás se mohou těšit na ochutnávku produktů od našich zákazníků, se kterými spolupracuje, protože naše motto je: Nepracujeme pro vás, ale s vámi 😉. U našeho stánku tak můžete ochutnat dobrou kávu od společnosti Fair Made s.r.o. (www.fairmade.cz) nebo ochutnávku vína a slevový poukaz na nákup vína od společnosti Original Wines s.r.o. (www.originalnivina.cz).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *