Pro partnery konference

E-shop summit je nově vzniklý projekt teamu kolem Jana Kalianka. Cílem je připravit a realizovat nejkvalitnější konferenci o e-commerce a on-line marketingu v České republice. Hlavní důraz je kladen na odbornost řečníků, kteří budou moci prezentovat pouze originální a nikdy na jiné konferenci neprezentovaná témata s vysokou přidanou hodnotou.

Řečníci a program

Obsah jednotlivých řečnických vystoupení je s řečníky konzultován a laděn až půl roku před samotnou akcí. S většinou řečníků pracujeme na jejich tématu 4 až 8 týdnů. Témata jsou pečlivě vybírána, aby celá konference měla komplexní záběr a pokryla nejen novinky z klasických témat, ale poukázala také na nové trendy, které někteří odborníci v ČR zatím ani neznají.

Skladbu témat v programu vybíráme na základě osobních zkušeností, aktuálních trendů a výzkumů, které děláme přímo mezi provozovateli e-shopů. Máme tak přehled o potřebách trhu.

Akce bude postavena jako „jednosálová“ konference, kde bude jeden hlavní program. Je počítáno v 11-12 řečníky, 2 bloky pro panelovou diskuzi, 1 blok pro případové studie a 1 blok pro osobní příběhy. Vše proloženo coffe breaky pro networking a dostatečnou pauzou na oběd.

Foyer sále tvoří kavárna/bar s 300 m2 plochy. Tuto využijeme jako místo pro stánky partnerů a jako prostor pro networking. Stejně tak v předsálí bude veškeré občerstvení včetně obědů formou bufetu.

Rádi bychom Vám nabídli možnost stát se partnerem E-shop summit 2016 a získat tak neopakovatelnou možnost exkluzivně nabídnout své služby/produkty našim návštěvníkům, kterými budou:

  • majitelé a klíčoví zaměstnanci e-shopů,
  • on-line marketéři,
  • majitelé nebo klíčoví zaměstnanci digitálních agentur,
  • zadavatelé reklamy z českých i nadnárodních e-shopů,
  • freelanceři z oboru digitálního marketingu,
  • studenti zajímající se o e-commerce trh a on-line marketing.

 

Podmínky pro partnery

Nabízíme 4 druhy partnerství. V některých balíčcích nabízíme garanci exkluzivity v oboru partnera, stánek ve foyer či reklamní video spoty mezi jednotlivými přednáškami (comercial break podobně jako např. při hokeji v TV).

Nabízené balíčky jsou nastaveny velmi rozmanitě, avšak nebude-li Vám stačit tato nabídka či máte opravdu speciální požadavky nebo originální nápad, neváhejte se s námi spojit na e-mailu partneri@eshopsummit.cz nebo na tel. +420 606 353 218 (Jan Kalianko – hlavní organizátor akce).