Stánek A3 – SiteOne

SiteOne je digitální agentura, která vytváří online řešení pro společnosti jako Air Bank, Blue Style, J&T Banka nebo Zonky.

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Děláme online. V podstatě jakékoliv nástroje, které klient potřebuje, ať už jde o web, e-shop, mobilní apku, komplexní infrastrukturu, marketingovou automatizaci nebo nějaký enterprise systém. Čím větší výzva, tím jsme nadšenější.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Ukážeme vám, jak je nutné nad onlinem a jeho nástroji přemýšlet komplexně, případně můžeme více probrat téma marketingové automatizace, o kterém budeme přednášet. Rádi vám také představíme produkty z naší vlastní zahrádky.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Každý, kdo bere svoji existenci v on-line světě vážně a chápe její význam – z definice tedy především produkťáci, markeťáci a ajťáci.. Jako on-line agentura už jsme tu nějaký čas, a tak víme, jak vyřešit spoustu problémů, které ecommerce projekty trápí – ať už je to pomalý web, nedostatečná integrace marketingové automatizace či na první pohled neřešitelné problémy na BackEndu. 

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 

Na naše víno téměř domácí výroby (nechali jsme si ho jen stočit) a hromadu balónků, kterých nám omylem potiskli o tisíc víc, než jsme původně chtěli.

Ale vážně – největším lákadlem je jednoznačně možnost konzultace v oblasti marketingové automatizace a na ni navazující personalizace obsahu. A samozřejmě se vyznáme ve webech, bezpečnosti a „future is now“ technologiích, takže můžeme lidem poradit, kde ve svých řešeních dělají chyby a jak se můžou zlepšit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *