Stánek A9 – FG Forrest

Na stánku číslo A9 najdete tým FG Forrest. Na jejich stánku můžete soutěžit o velmi detailní odborné posouzení svého e-shopu. Doporučujeme k nim zavítat, pokud chcete svůj e-shop podrobit detailní analýze 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

FG Forrest navrhuje, vytváří a spravuje e-shopy, weby, intranety a e-mailové kampaně. To vše v softwarové platformě Edee.one, která spojuje CMS, e-commerce řešení i nástroj pro e-mailing. Fungujeme již 20 let, našimi klienty jsou úspěšné české i zahraniční firmy.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Přínosem naší platformy Edee.one je univerzálnost – lze v ní spravovat jak produkty e-shopu, tak redakční obsah, sledovat klíčové ukazatele výkonu (KPI) včetně on-line kampaní a rozesílat e-mailové nabídky. Srovnatelný produkt v dané cenové kategorii v ČR neexistuje.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat?

Návštěvníky našeho stánku budou majitelé a šéfové e-shopů či jejich zaměstnanci zodpovědní za výběr a provoz softwarové platformy, na níž e-shop běží.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

Předvádět budeme funkcionalitu systému Edee.one, a také možnosti rozšířené reality (AR) pro e-shopy. Tzn. jak lze na našem vlajkovém internetovém obchodě Senesi.cz nakoupit pomocí smartphonu, v němž si zákazník zobrazí např. vanu přímo ve svojí koupelně. A necháme návštěvníky soutěžit o 2hodinové odborné posouzení jejich e-shopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *