Stánek č. 11 1WebIT

Na stánku č. 11 se těší parta z firmy 1WebIT. Jejich krédo je je: Co se nerozvíjí, to zaníká. Nemůžeme víc souhlasit! 🙂 I oni si pro Vás přichystali stánek na Czech On-line Expo 2019 a prozradili nám odpovědi na naše čtyři otázky.

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Působíme v oblasti informačních technologií, zabýváme se vývojem webových či mobilních aplikací. Spravujeme e-shopy, tvoříme software na míru, hotová řešení či webové prezentace.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Pomáháme našim partnerům vyniknout v online světě. Společně hledáme optimální technické řešení s cílem kvalitní a dlouhodobé spolupráce. Naší hlavní vizi je poskytovat IT služby společnostem, kterým je správa jejich IT prospěšná, a to s ohledem na jejich vlastní firemní procesy.

Rovnou na místě se můžeme podívat na vaše potřeby a navrhnout první kroky pro váš kvalitní e-shop.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat?

Každý, koho zajímá, jak upevnit a zdokonalit své postavení v online světě, ať již e-shop provozuje nebo o něm uvažuje.

Poskytujeme technické, marketingové a analytické služby.

Nabízíme firemní CRM systém, který podnikatelům a jejich firmám pomáhá s celkovou firemní agendou, či vlastní CMS systém, který slouží k efektivní správě obsahu webových prezentací.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

Na stánku bude přítomen i náš CEO Pavel s mnohaletými zkušenostmi z podnikání v oboru IT a zároveň naše úsměvavé holky z nevývojářského týmu. Těšit se můžete i na výhodné nabídky na CMS, CRM systém a na kafe 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *