Stánek č. 12 – TouchStore

Stánek číslo 12 obsadí partička řízků se systémem TouchStore. Skvělé je, že Vám jejich vychytávky ukážou přímo na místě. Hned tedy uvidíte, jak Vám můžou pomoci odesílat balíky rychleji, jednoduše a bez chyb. Můžou si to dovolit tvrdit, odeslali už přes svůj systém pěknou várku balíčků 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Expediční systém TouchStore pomáhá skladníkům odesílat balíky rychleji, jednoduše a bez chyb.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

S rostoucím počtem zásilek stráví skladník při expedici velkou část pracovní doby činnostmi, které TouchStore odbourává nebo plně automatizuje.

S automatický importem objednávek, zpracováním a kontrolou zásilek pomocí čteček a vah, tiskem přepravních štítků, přenosem dat dopravcům, jednoduchým dotykovým ovládáním a dalším se skladník může plně soustředit pouze na fyzické balení zásilek bez nutnosti řešit okolní administrativu a problémy.

S minimální investicí lze dramaticky zrychlit a zkvalitnit expedici z Vašeho skladu.
Máme 12letou praxi v oblasti vývoje nástrojů pro e-commerce. Více než 130 spokojených zákazníků. Každý den se pomocí TouchStore odešle více než 21 000 zásilek do celého světa.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Rádi uvítáme každého. Zejména ty, kteří se zabývají expedicí zásilek svým zákazníkům.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 

Návštěvníci našeho stánku se mohou těšit na fyzickou prezentaci plně funkčního expedičního systému s ukázkami reálného procesu odesílání zásilek. Samozřejmostí jsou i konzultace a rady, jak je možné optimalizovat celkový proces expedice z daného skladu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *