Stánek č. 14 – Antalis Packaging

Parta z BRANOPAC CZ dokáže zabalit snad úplně cokoliv, dokonce i Vás 😉 Navštivte je na stánku číslo 14.  Poví Vám nejen o trendech v balení, ale i o tom, jak udělat ze zásilky pro zákazníka opravdový zážitek.

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

BRANOPAC CZ je součástí obalové skupiny Antalis Packaging, která zajišťuje široký sortiment zboží od standardních obalových materiálů až po komplexní obalová řešení a servis, včetně balicích strojů a zařízení po celé Evropě.

Více najdete na www.antalis-branopac.com

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

„Zabalte každé zboží jakoby to byl dárek“ v tomto duchu chceme ukázat jaké jsou možnosti a trendy v balení a jak je jednoduché začít..

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Každý, kdo řeší balení zboží na eshopu nebo ve výrobě…Existuje totiž dost příležitostí ke zlepšení nebo snížení nákladů, z nichž některé nemusí být na první ani druhý pohled viditelné.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 

Uvidíte ekologické designové balení GEAMI pro eshopy, můžeme probrat světovou politiku anebo optimálním řešení Vašeho balení a možná Vás bude zajímat i kouzlo exportního balení na míru třeba vrtulníku… Můžete se těšit na balení… to nás totiž baví. Tak přijďte se k nám zabal(v)it 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *