Stánek č. 18 – Balíkobot

Na stánku číslo 18 se bude těšit firma Balíkobot, kterou používá více než 1100 firem. Každý měsíc Balíkobot pomůže vyexpedovat více než 750 000 balíků a 180 000 palet.  Docela dobrá čísla, ne? Určitě doražte na jejich stánek!

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Balíkobot je technologická služba, která umožňuje přímé napojení na přepravce ze systému klienta (E-shopu, ERP nebo WMS).

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Naše služba pomáhá automatizovat expedici firem, hlavně z pohledu úspory času a tím i nákladů. S Balíkobotem budete tisknout štítky na jeden klik přímo ze svého systému. Pomocí validace dat dokážou naši klienti snížit chybovost na 0 %. Další výhodou je využití Track & Trace, kdy můžete v reálném čase sledovat pohyb zásilek. V průměru našim klientům uspoříme 36 % času při expedici.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Zavítat k našemu stánku mohou všichni návštěvníci. Hlavně ti, co mají rozhodovací pravomoc o logistických procesech firmy. Mohou to být majitelé, ředitelé expedice nebo vývojáři, co řeší napojení na přepravní služby.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

U našeho stánku najdete odbornou pomoc, která vám představí službu a poradí s nastavením optimálních expedičních procesů. I dobré občerstvení nebude chybět 🙂

Pro nové klienty máme speciální nabídku, kdy dostanou napojení na 1 přepravce zdarma.

Stačí využít kód „EXPO2019“.

Platnost je 1 měsíc (do 30.4.2019).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *