Stánek č. 19 – Cenový automat

Stánek číslo 19. obsadí tým z Cenový automat. Tvrdí, že udrží trvale Vaše produkty na předních pozicích ve zbožových srovnávačích. Jejich vymazlené statistiky Vám poskytnou dokonalý přehled o stavu vaší nabídky i konkurence. To zní dobře, ne? Přijďte na jejich stánek a zjistěte více 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Cenový automat je webová aplikace pro e-shopy všech velikostí, která pomáhá zvyšovat návštěvnost ze zbožových srovnávačů (Heureka, Zboží) díky průběžnému monitorování trhu a automatizovanému a chytrému řízení ceny v reálném čase.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Díky Cenovému automatu můžete automatizovat vaši cenotvorbu, skončit s ručním přeceňováním a ušetřit tak spoustu času a maximalizovat váš zisk ze zbožových srovnávačů.

„Cenový automat nám ušetřil tolik času, že bych to ani nespočítal. Neumím si představit, jak bych bez něj dnes řešil cenotvorbu nejen já, ale všichni naši zaměstnanci. Bylo více možností, jak toto řešit a jsem rád, že jsem do toho šel s Vámi, to říkám naprosto upřímně.”

— Ivan Glas, jednatel KupToTu.cz

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat?

Majitelé e-shopů; e-commerce, produktoví nebo marketingoví manažeři, e-commerce konzultanti (z agentur i freelanceři), dodavatelé e-shopů.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

Zdarma vám připravíme analýzu konkurenceschopnosti vašeho e-shopu vůči konkurenci a odhalíme slabiny a příležitosti ve vaší cenotvorbě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *