Stánek č. 25 – SimpleTicket

Na stánku číslo 25 bude parta z Redbit. Ti mají pod sebou tři skvělé projekty a to Vyfakturuj, SimpleShop a SimpleTicket. I jich jsme se zeptali, co dělají a na co se můžete těšit

Co děláme?

Podporujeme online podnikání v Čechách, ať prodejním formulářem na web SimpleShop, fakturačním systémem Vyfakturuj.cz nebo systémem pro rychlé odbavení SimpleTicket.

Proč by měli přijít právě k nám?

Pokud řešíte, jak prodávat školení, kurzy, vstupenky, e-booky, nevíte, jak řešit pravidelné členské příspěvky nebo chcete svým zákazníkům nabízet svůj milovaný produkt, umíme vám nabídnout účinné a rychlé řešení.

Kdo by se k nám měl přijít podívat?

Jsme ideálním řešením automatizace prodeje nejen pro živnostníky, firmy nabízející a organizující školení, kurzy, organizátory festivalů nebo konferencí, ale třeba i pro maminky po mateřské, které chtějí prodávat e-book nebo své výrobky.

Na co se můžete těšit?

Hlavně na nás a náš pořád nadšený tým! Vytiskneme Vám osobitý expo náramek se jménem, zvířátkem, autem nebo třeba mumií. Zatočíte si kolem štěstí a můžete si odnést poukaz na školení zdarma, velké slevy, originální samolepky nebo sladkost. No prostě Vás budeme hýčkat jako v bavlnce 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *