Stánek č. 3 – Dognet

Stánek číslo 3 obsadí Dognet parta. Na jejich stánku se můžete pořádně posilnit a popovídat o affiliate. Posilnit se můžete alko i nealko pivem, energy drinkem a nebo speciální ledovou kávou 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Provozujeme mezinárodní affiliate síť Dognet se zaměřením na region střední a východní Evropy. Díky tomu, že nejse pobočka globální sítě, není naším cílem „vyreportovat“ co nejvíce konverzí z affiliate kampaní. Naším cílem je přinést inzerentům reálný, ekonomicky smysluplný výsledek dle jejich cílů a strategie. Inzerentům přinášíme affiliate jako službu, ne jen technické řešení. Tento přístup je založen jednak na perfektním servisu před ale i i po aktivaci kampaní, a jednak na podpoře a rozvoji samotných publisherů a jejich efektivity.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

U stánku budou všichni, kteří zastřešují nejen český a slovenský trh, ale také maďarský, polský i rumunský. To proto, že chceme na stánku každému podat kompletní infomamace a věnovat zájemcům dostatek času, ne jen sesbírat co nejvíce vizitek. Rádi probereme konkrétní možnosti pro každého včetně výhod, které přináší náš přístup oproti jiným affiliate sítím.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Každý, kdo se v e-shopu stará o online marketing, ale i manažeři i ředitelé e-shopů, kteří se zajímají o to jak získat nové zdroje trafiku a konverzí. Ale i Ti, kteří nemají s affiliate doboru zkušenost a mají pocit, že by měl fungovat lépe.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 

Na zdarma konzultaci k možnostem jak Dognet může podpořit jejich online marketingové aktivty a růst e-shopu s ohledem na své cíle a potřeby. Také na nové vydání knihy o Affiliate marketingu z naší dílny. A jako vždy na alko i nealko pivo, energy drinky a speciální ledovou kávu. A to vše dává lákavou kmbinaci občerstvení, vzdělání a know-how profesionálů, kteří se věnují online a přímo affiliate marketingu více než 5 let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *