Stánek č. 44 – Q2 Interactive

Na stánku číslo 44 slibují fajn moravské občerstvení. To my rozhodně zajdeme prozkoumat! Q2 Interactive Vás ale může nalakát hlavně na to, že Vám jsou schopni usnadnit mnoho starostí s e-mail marketingem, fakturačními systémy a nebo webovými aplikacemi. Prostě umí lecos 🙂 I jich jsme se ptali, ať víte, co Vás u nich čeká!

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Q2 Interactive je internetová agentura. Skládá se ze tří divizí, které společně tvoří komplex, jejichž cílem je poskytování kompletního servisu pro vývoj a správu úspěšných IT řešení.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Kromě činností, které zvládají určitě jiné agentury také skvěle jako je online marketing, vývoj webových aplikací nebo e-mail marketing, máme vlastní řešení v podobě aukčních systémů, fakturačních systémů, e-shopová řešení, děláme custom informační systémy. Nejvíce si zakládáme na vztazích s našimi partnery a vždy se snažíme dohodnout ku prospěchu všech stran. Vždyť co by to bylo za práci, kdyby byla za trest? 🙂

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Diskuze s námi bude příhodná nejen pro technického nebo IT ředitele, manažera/ku hledající/ho složitější technické řešení nebo nasazení systému, či jeho propojení s jiným, ale například také pro e-shopera, kterému můžeme stejně tak pomoci nebo poradit.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 

Nechte se překvapit. Avšak určitě budeme mít všechna naše vlastní řešení, software, s sebou a rádi si s vámi dáme kafčo nebo fajn moravské občerstvení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *