Stánek č. 51 – Trisbee

Na stánku číslo 51 najdete firmu Trisbee, kromě toho, že jsou to sympaťáci, mají taky super aplikaci, díky které nemusíte pořizovat platební terminál, i když zákazníkům umožníte platit kartou. Kéž by tohle už znaly všechny farmářské trhy 😉

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Trisbee je nový český start-up, který se jako první přináší na český trh mobilní aplikaci, díky které mohou i ti nejmenší podnikatelé, prodejci nebo poskytovatelé služeb bez jakýchkoliv počátečních nákladů přijímat bezhotovostní platby. Spolu s tím přinášíme na trh i platební bránu Trisbee.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Mobilní aplikace Trisbee
Rádi byste od zákazníků přijímali platby platebními kartami, ale nechcete si pořizovat a platit za bankovní terminál? Vyzkoušejte užitečnou appku – Trisbee Go. Umí přijímat platby kartou kdekoliv a kdykoliv. Bez terminálu, bez papírování. Jediné, co stačí, je prodejní aplikace Trisbee Go stažená v mobilu nebo tabletu. Zákaznící platí appkou Trisbee, ve které si uloží svou platební kartu. Aplikace je dostupná pro iOS i Android a má licenci od ČNB. Pro zákazníky je platba zdarma a vy neplatíte žádné měsiční poplatky, ale pouze 1,9 % z přijaté platby.

Platební brána Trisbee
Díky platební bráně Trisbee vám můžeme nabídnout novou cestu online placení: rychlejší, příjemnější a výhodnější nejen pro vás, ale i pro vaše zákazníky. Každý u vás od té chvíle může nakupovat pohodlněji a klidněji, bez opakovaného zadávání platební karty. Každý, kdo už přes Trisbee jednou nakupoval (a ne nutně u vás), zadá pouze své telefonní číslo, opíše kód, který mu na toto číslo přijde v SMS – a má zaplaceno. Platby vám zasíláme na váš bankovní účet do druhého pracovního dne. Díky tomu si můžete dovolit doplňovat své sklady svižněji a tím prodávat více. Používání platební brány Trisbee neobnáší neobnáší minimální obraty ani měsíční poplatky. Za příjem platby je poplatek jednotný (1,9 % z transakce).

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat?

Kdo chce přijímat platby kartou kdykoliv a kdekoliv, a to bez terminálu.
Kdokoliv, kdo právě zakládá e-shop a rád by do něj implementoval platební bránu.
Kdokoliv, kdo se zajímá o svět fintech či prostředí českých start-upů.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

Pro návštěvníky Czech On-line Expo jsme připravili následující soutěž:
Tipujte a získejte platební bránu Trisbee na první 3 měsíce zdarma! Pro nejlepší odhad máme připravenou poukázku na nákup v obchodě Leathery ve výši 1000 Kč.

„Kolik bude ke dni 30.3.2019 v aplikaci Trisbee registrovaných obchodníků?“
Každý návštěvník Czech On-line Expo, který tipne odpověď na tuto otázku získá:

  • zavedení platební brány Trisbee ZDARMA,
  • podporu s její implementací,
  • první 3 měsíce bez transakčních poplatků do výše obratu 100 000 Kč v daném měsící (běžný poplatek pro e-shopy je 1,9 % z transakce).

Návštěvník s nejpřesnějším odhadem spolu s tím vyhraje i poukázku na nákup v obchodě Leathery (www.leathery.cz) ve výši 1000 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *