Stánek č. 56 – Stable.cz

Na stánku číslo 56 se budou těšit kluci ze Stable.cz. Můžete si u nich dokonce zasoutěžit o jejich služby. Poskytují hlavně hosting, ale rádi pomohou i s rozesíláním e-mailů nebo virtuálními servery.

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?
Staráme se za zákazníky hlavně o hosting, virtuální servery a rozesílku e-mailových kampaní. Pro tvůrce e-shopů pak máme štedrý partnerský program s vysokými provizemi.
V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?
Účastníkům COE pomůžeme se zrychlením jejich e-shopu. Vysvětlíme jim, proč je lepší mít e-shop na vlastním serveru a ne na hostingu. Za 30,-Kč denně mohou být nezávislí a nemusejí se ohlížet na ostatní na sdíleném hostingu.
Také jim ukážeme nejlevnější službu pro rozesílání hromadných e-mailů (newsletterů, nabídek apod.), kterou zvládnou úplně sami. Nepotřebují tedy platit tisíce za služby agentur. Ti, co chtějí s e-mailingem teprve začít, mohou za 300,-Kč měsíčně rozeslat až 100.000 e-mailů.
Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 
Určitě by k nám měli přijít všichni, co mají na starosti správu IT ve společnosti nebo marketing (e-mailing). Majitelé, kteří chtějí ušetřit peníze a práci svých zaměstnanců v IT si u nás také přijdou na své. Odhalit možnosti, jak vytvořit pravidelný pasivní příjem, pak mohou freelanceři. Těm se u nás bude určitě líbit.
 
Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 
Všichni si k nám mohou přijít zasoutěžit o služby z našeho portfolia, ale i o něco dobrého třeba ke kávě. Máme připravenu netradiční hru, která bude určitě milým zpestřením pro návštěvníky COE. Žádné zdlouhavé kvízy, ale rychlá akce:-) Pokud mám napovědět, tak bude potřeba šikovnost, zručnost a možná i schopnost se vrátit do dětství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *