Stánek č. 7 – Anabix

Na stánku číslo 7 bude připraven tým firmy Anabix. Pomohou Vám efektivněji a lépe komunikovat s Vašimi klienty. Pro obchod je dobré CRM vždy skvělá posila. A nejen pro obchod! 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Český online CRM systém Anabix je to správné místo, kde máte svoje klienty a historii veškeré komunikace na jedné stránce. Díky němu získáte okamžitý přehled, kdo s klientem mluvil, kdy s ním mluvil a o čem.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Anabix je CRM řešení, které si vaši lidé zamilují. Přijďte ke stánku a podívejte se s námi na výhody systému včetně uceleného přehledu na jedné stránce a promyšlené automatizace obchodních procesů.  

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Pokud pracujete v oblasti služeb či obchodu a je pro vás důležité mít informace o zákaznících, potenciálních klientech i obchodních partnerech na jednom místě, zastavte se za námi. 

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 

Těšit se můžete na ukázku práce s Anabixem i doporučení v souladu s oborem, ve kterém působíte. Ve dnech konání veletrhu si můžete přímo na stánku také registrovat plnohodnotný testovací účet na 60 dní zdarma (běžná testovací doba je 30 dní).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *