Stánek číslo 1. – CCV Informační systémy

V průběhu následujících dnů a týdnů vám budeme představovat i naše vystavující. Dostali všichni stejné otázky, ať si můžete udělat co nejlepší představu a ulehčí Vám to výběr, na který stánek se chcete přijít podívat 🙂 Ptali jsme se, co je předmětem jejich podnikání, co si pro vás u svého stánky připravili, v čem konkrétně mohou pomoci Vašemu podnikání a koho z firmy máte na jejich stánek poslat. Jako první představujeme stánek číslo jedna, firmu CCV Informační systémy 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Zbavujeme firmy zbytečné práce s doklady (EDI, invoice flow, PDF2EDI) a také jim pomáháme jednoduše řídit jejich skladování (WMS).

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

V tom, co děláme, jsme jednička na trhu. Mezi naše zákazníky patří jak špičky e-commerce (Mall.cz, Alza.cz, Parfumerie Douglas, CZC.cz), tak i malé e-shopy. Všem s pomocí našich řešení pro automatické zpracování a přenos dokladů šetříme spoustu času a peněz. Také jsme jedna z prvních firem, která poskytuje systém na řízení skladů (LOKIA WMS) v cloudu. Naši klienti tak používají vždy aktuální verzi skladového systému. Ten je zcela modulární, díky tomu si jej mohou zákazníci upravit přesně dle svých požadavků a představ a nemusí se „otravovat“ s funkcemi, které jsou pro ně bezpředmětné. Po zavedení LOKIA WMS naši klienti dosahují o 40 % rychlejšího vychystávání zboží ze skladu a o 98 % sníží chybovost při pohybech zboží ve skladu. Samozřejmostí je 100 % přehled o stavu zboží na skladě. Soustřeďte se na svůj byznys, běžnou administrativu za vás udělají naše řešení.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat?

Majitelé, ředitelé, nákupčí, vedoucí expedice (logistiky/skladu), IT manažeři a finanční manažeři. Ten, kdo se chce zbavit zbytečné administrativy à la 20. století. Ten, kdo nechce najímat dalšího administrativního pracovníka. Ten, kdo chce výhodnější cenu od externí účetní agentury. Ten, kdo potřebuje více místa ve skladu. Ten, kdo chce mít ve skladové logistice opravdu systém. Prostě ten, kdo myslí na budoucnost a vidí potenciál v moderních technologiích.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

U nás si vyzkoušíte, jaké to je být řidičem vysokozdvižného vozíku, byť v menší podobě. Váš výkon poté budete moci oslavit kapkou dobrého moravského vína (ale až po jízdě samozřejmě!).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *