Stánek č. 39 – Moonlake

Na stánku číslo 39 na Vás bude čekat tým z firmy Moonlake. Pomáhají e-shopům softwarovým řešením na míru. Vyřeší Vám vše od komunikace se zákazníky až po automatizaci účetnictví. Doražte na jejich stánek! 🙂


Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Vytváříme úspěšné e-shopy na míru, kterým zajišťujeme vysokou dostupnost. Pro maximální přínos naše e-shopy propojujeme s účetními softwary, které umisťujeme na spolehlivé managed servery. Zákazníci tak získají bezpečné prostředí pro provoz a obsluhu svých účetních softwarů.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?


Shopix usnadňuje komunikaci se zákazníky, které vybízí k nákupu, díky intuitivní administraci se snadno ovládá a automatizované funkce zajišťují úsporu času a nákladů na zaměstnance.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat?

Srdečně uvítáme začínající podnikatele, kteří přemýšlí, jakým způsobem efektivně prodávat své výrobky na internetu, ale i zkušenější hráče, kteří se poohlíží po novém řešení svého byznysu.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

Návštěvníci se mohou těšit na přátelskou atmosféru a spoustu praktických informací, kdy si své přijdou zkušení profesionálové v oboru, ale i začínající podnikatelé v e-commerci. Pro všechny mlsouny máme připraveno originální pohoštění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *