Stánek D3 – INTERNET CZ

U stánku číslo D3 se na vás bude těšit parta z INTERNET CZ, spíše asi znáte jejich značku FORPSI. Ne každý ale ví, že nabízí i cloudové služby pod značkou FORPSI Cloud. Poradí vám, jak si správně vybrat doménu a co je důležité pro bezproblémové fungování e-shopu. Ale probrat s nimi můžete i to, jak ušetřit na IT, když přejdete do cloudu a jaké konkurenční výhody tím můžete získat.

Můžete krátce představit vaši firmu, co přesně děláte?

INTERNET CZ je největším českým registrátorem domén, poskytuje vše potřebné pro webové prezentace – registrace domén a hostingové služby společně s nástroji pro vytvoření webu. V rámci cloudové platformy nabízí VPS, ale i kompletní infrastrukturu pro malé a střední firmy. 

V čem může vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k vám?

U stánku se můžete setkat s našimi specialisty na cloudové služby, kteří vám pomůžou najít možnosti vylepšení na míru pro vaše IT. Poradí případně i s výběrem domény a doporučí další internetové služby.

Kdo přesně z firem by se k vašemu stánku měl přijít podívat? 

Vlastně každý 😊. Každý, kdo potřebuje webovou prezentaci, každý, kdo se ve firmě stará o informační technologie. Majitelé menších a středních firem se můžou dozvědět, jaké výhody a úspory může přinést cloud, pokud tam budou provozovat např. účetní systémy. Markeťáci se mohou ujistit, že v cloudu je opravdu dost místa, aby si mohli ukládat všechna svá big data a že je tam i dost výpočetního výkonu pro všechny ty jejich nástroje a analýzy.

Na co přesně se můžou návštěvníci na vašem stánku těšit? 

Každý 100. návštěvník se může těšit na hodnotnou cenu. A pak si také můžete vylosovat slevy na naše služby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *