Stánek G21 – CloudTalk

Jste e-shop a máte call centrum? Určitě doražte na stánek G21 za CloudTalk. Super je, že pokud se u nich stavíte, můžete si jejich řešení vyzkoušet na tři měsíce úplně zdarma 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

CloudTalk je intuitivní call-centrový systém pro eshopy. Pomůže vám poskytovat prvotřídní zákaznickou podporu. Integrace se stávajícími systémy, mezinárodní čísla a množství dalších funkcí pomohou zefektivnit práci lidí a zvýšit spokojenost zákazníků.

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

CloudTalk je inteligentní telefonní řešení v cloudu pro obchodní týmy i týmy zákaznické podpory rostoucích společnosti v oblasti e-commerce, financí, startupů, technologií a mnoho dalších. Se všemi dostupnými daty na jednom místě vyřešíte dotazy zákazníků okamžitě. Přestože se vám možná zdá telefonování už zastaralé, protože zde máme emaily, live chat, chat botů, telefon je přece stále jeden z nejrychlejších a nejlepších způsobů jak vyřešit to, co potřebujete okamžitě a efektivně. Pro mnoho byznysů je to kritický důležitý kanál. Globální expanze firem, stále větší přechod do cloudových řešení, dostupnost mezinárodních telefonních čísel, komplexní informace o zákazníkovi ze všech kanálů na jednom místě, integrace se stávajícími systémy a pracovní týmy častokrát roztroušeny po celém světě, toto všechno jsou oblasti, které řeší právě CloudTalk.

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat?

CloudTalk je řešení pro týmy zákaznické podpory i obchodní týmy, případně těch, co expandují a potřebují zahraniční telefonní čísla. Specializujeme se hlavně na oblast e-commerce, financí, startupů, technologií.

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit?

Exkluzivní voucher pro návštěvníky veletrhu – možnost vyzkoušet si CloudTalk na 3 měsíce zdarma navíc s 20 eurovým kreditem na volání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *