Stánek E3 – RAJAPACK

Na stánku E3 najdete RAJAPACK evropskou jedničku v balení. Na jejich stánku rozhodně nebude nuda, uvidíte tam v akci dokonce i stroje na výrobu výplní do vašich balíčků 🙂

Můžete krátce představit Vaši firmu, co přesně děláte?

Naše společnost působí v Čechách již více než 10 let a je specialistou na poli obalových řešení pro malé i velké podniky. V našem sortimentu je 2500 produktů, které široce pokrývají potřeby zákazníků a jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí. Zaměřujeme se také na personalizaci obalů jako jsou například lepicí pásky, ale také krabice, tašky, etikety, obálky, výplně a další. Pro velké spotřebitele obalových materiálů, nabízíme také stroje na výrobu výplní. V nabídce Rajapacku je přes 550 rozměrů krabic, které pochází z kontrolované těžby dřeva a neobsahují těžké kovy. Mimo jiné nabízíme i dárkové balení, které potěší každého zákazníka. 

V čem může Vaše firma účastníkům Czech On-line Expa pomoci, proč by se měli přijít podívat právě k Vám?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vždy hledáme to nejlepší řešení. O tom svědčí počet našich spokojených zákazníků, kterých je nyní již přes 6.800! Jestliže si nejste jisti výběrem produktů, můžete kontaktovat naše obalové specialisty, kteří poradí čím se řídit při výběru obalových materiálů a ušetří Vám tak náklady a čas. Na našem stánku si s námi můžete popovídat o nových trendech v balení nebo nalézt optimální řešení pro Vaší firmu!

Kdo přesně z firem by se k Vašem stánku měl přijít podívat? 

Rádi se potkáme s každým, kdo potřebuje zabalit své produkty, tak aby byly bezpečně doručeny nebo uskladněny. Podělíme se o naše zkušenosti z oblasti balení – jak zefektivnit proces balení, jak ušetřit náklady nebo jak udělat z obyčejného balíku, balík neobyčejný. 

Na co přesně se můžou návštěvníci na Vašem stánku těšit? 

Uvidíte v akci stroje na výrobu výplní. Nebo také několik našich bestsellerů, které Vám rádi blíže ukážeme. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *